Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zapraszamy do współpracy

​Orlen Południe S.A., funkcjonująca w ramach Grupy Kapitałowej ORLEN, zaprasza do współpracy:

 • Wytwórców olejów przepracowanych / odpadowych,
 • Firmy zbierające i transportujące odpady olejowe,
 • Organizacje Odzysku,
 • Stacje demontażu pojazdów,
 • Gminy oraz związki gmin.

  Regeneracja olejów przepracowanych w kierunku wysokiej jakości głęboko rafinowanych olejów bazowych, stosowanych do produkcji olejów smarowych, jest jedną z naszych priorytetowych działalności.

  Działalność w obszarze regeneracji olejów przepracowanych / odpadowych, realizujemy i sukcesywnie rozwijamy już od 1963 roku. Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalistyczny ciąg technologiczny, pozwalający w sposób bezpieczny, poddać oleje przepracowane/ odpadowe pełnemu procesowi regeneracji w kierunku olejów bazowych.

  Oleje przepracowane / odpadowe regenerujemy na jednej z najnowocześniejszej instalacji w Europie i jedynej tego typu w kraju - instalacji do rafinacji wodorem - spełniającej wymagania tak krajowego, jak też europejskiego ustawodawstwa. Posiadamy zdolności regeneracji olejów przepracowanych / odpadowych na poziomie 80.000 ton/rok.

  Zapraszamy do współpracy.

  Realizując ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu olejów odpadowych, współpracujemy z Konsorcjum Olejów Przepracowanych - Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów Spółka Akcyjna w Jedliczu.
 
 

Marki Grupy ORLEN