Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ZarządJarosław Wróbel

Prezes Zarządu

Absolwent studiów magisterskich i studium doktoranckiego Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończył studia podyplomowe na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej, a także studia menedżerskie Executive MBA (Uniwersytet Gdański i RMS Erasmus University) oraz Post-MBA (Uniwersytet Gdański i SBS Swiss Bussiness School). W energetyce od 1992 roku. W latach 1993-1999 związany z Elektrociepłownią „Będzin” S.A., odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie programu restrukturyzacji, a także przygotowanie i przeprowadzenie pierwszego procesu prywatyzacji kapitałowej w polskiej elektroenergetyce, wykorzystującego mechanizm GPW (Nagroda Debiut Roku 2008).
 
 


Grzegorz Juszczyk

Członek Zarządu

Grzegorz Juszczyk od 28 czerwca 2016 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki ORLEN Południe. Od 1997 roku związany z Tesco w Europie. W początkowym okresie pełnił funkcję  Dyrektora ds. Informatyki odpowiedzialnego za rozwój i wdrażanie grupowych i lokalnych systemów IT, dostarczanie usług IT, ciągłego poprawiania procesów biznesowych. Po przejęciu przez Tesco francuskiej firmy Leader Price na stanowisku Dyrektora ds. Integracji. W kolejnych latach pracował m.in. nad rozwojem firmy, w szczególności zajmował się uruchomieniem nowego kanału sprzedaży internetowej eZakupy, rozwojem sprzedaży hurtowej, usług telekomunikacyjnych.
więcej»


 

Robert Śliż

Członek Zarządu

Robert Śliż od 1 lipca 2017 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki ORLEN Południe. Jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, Wydział Chemiczny, specjalność:  Inżynieria i Sterowanie Procesami Chemicznymi. Od 1989 roku związany z przemysłem naftowym. Karierę zawodową rozpoczynał w Rafinerii Nafty Jedlicze pełniąc obowiązki Mistrza na instalacjach ruchu ciągłego. Nadzorował ich funkcjonowanie począwszy od etapu koordynacji produkcji w oparciu o zamówienia i bazę surowcową, bilansowanie i rozliczanie, budżetowanie, zarządzanie majątkiem w tym nadzorowanie prac remontowych i niebezpiecznych.
więcej»

Grzegorz Wysocki

Członek Zarządu

Grzegorz Wysocki od 1 lipca 2017 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki ORLEN Południe. Jest absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek: geografia o specjalności geografia ekonomiczna. Karierę zawodową rozpoczynał w 1998 roku w PZU S.A. oraz PZU Życie jako agent ubezpieczeniowy. Po czterech latach został Koordynatorem Grupy Dystrybucyjnej gdzie zarządzał kilkunastoosobowym zespołem, zajmował się także rekrutacją i szkoleniem. W 2004 roku Pan Grzegorz Wysocki rozpoczął pracę w sektorze bankowym w Cetelem Bank S.A. kierując podległym zespołem handlowym na terenie województwa podkarpackiego.
więcej»
 
 

Marki Grupy ORLEN