Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zarząd
 

Jerzy Brniak

Prezes Zarządu

Jerzy Brniak od 28 czerwca 2016 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Spółki ORLEN Południe. Jest ekonomistą, absolwentem Wydziału Ekonomii Produkcji, specjalność Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie: Uniwersytet Ekonomiczny). Od 1992 roku związany z BP Poland Sp. z o.o. 
W początkowym okresie pełnił funkcję  Głównego Księgowego, Dyrektora Finansowego – Członka Zarządu odpowiedzialnego za wdrożenie polityki rachunkowości zgodnej z wymogami Grupy BP oraz innych projektów 
z zakresu outsourcingu księgowego oraz optymalizacji finansowej.
więcej»


Grzegorz Juszczyk

Członek Zarządu

Grzegorz Juszczyk od 28 czerwca 2016 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki ORLEN Południe. Od 1997 roku związany z Tesco w Europie. W początkowym okresie pełnił funkcję  Dyrektora ds. Informatyki odpowiedzialnego za rozwój i wdrażanie grupowych i lokalnych systemów IT, dostarczanie usług IT, ciągłego poprawiania procesów biznesowych. Po przejęciu przez Tesco francuskiej firmy Leader Price na stanowisku Dyrektora ds. Integracji. W kolejnych latach pracował m.in. nad rozwojem firmy, w szczególności zajmował się uruchomieniem nowego kanału sprzedaży internetowej eZakupy, rozwojem sprzedaży hurtowej, usług telekomunikacyjnych.
więcej»


 

Robert Śliż

Członek Zarządu

Robert Śliż od 1 lipca 2017 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki ORLEN Południe. Jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, Wydział Chemiczny, specjalność:  Inżynieria i Sterowanie Procesami Chemicznymi. Od 1989 roku związany z przemysłem naftowym. Karierę zawodową rozpoczynał w Rafinerii Nafty Jedlicze pełniąc obowiązki Mistrza na instalacjach ruchu ciągłego. Nadzorował ich funkcjonowanie począwszy od etapu koordynacji produkcji w oparciu o zamówienia i bazę surowcową, bilansowanie i rozliczanie, budżetowanie, zarządzanie majątkiem w tym nadzorowanie prac remontowych i niebezpiecznych.
więcej»

Grzegorz Wysocki

Członek Zarządu

Grzegorz Wysocki od 1 lipca 2017 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki ORLEN Południe. Jest absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek: geografia o specjalności geografia ekonomiczna. Karierę zawodową rozpoczynał w 1998 roku w PZU S.A. oraz PZU Życie jako agent ubezpieczeniowy. Po czterech latach został Koordynatorem Grupy Dystrybucyjnej gdzie zarządzał kilkunastoosobowym zespołem, zajmował się także rekrutacją i szkoleniem. W 2004 roku Pan Grzegorz Wysocki rozpoczął pracę w sektorze bankowym w Cetelem Bank S.A. kierując podległym zespołem handlowym na terenie województwa podkarpackiego.
więcej»
 
 

Marki Grupy ORLEN