Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zmiany w Zarządzie Rafinerii Trzebinia S.A.

02-06-2008  

​Z dniem 1 czerwca 2008 roku funkcję Członka Zarządu ds. Finansów Rafinerii Trzebinia S.A. objął Pan Mikołaj Wierzbicki.


Nowy menadżer w składzie Zarządu jest absolwentem Wydziału Ekonomii Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie o specjalizacji - finanse i rachunkowość. Studia podyplomowe - kurs doradców podatkowych w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania w Warszawie ukończył w 2000 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Górnośląskim Centrum Obrotu Wierzytelnościami Sp. z o.o.
W latach 2000-2003 związany był z Kredyt Bankiem S.A., gdzie pełnił m.in. funkcję inspektora bankowego, analityka w wydziale kredytów gospodarczych a następnie specjalisty w wydziale windykacji i restrukturyzacji kredytów gospodarczych w Oddziale Regionalnym w Katowicach.
Od 2004r. związany z Firmą KOPEX S.A., początkowo pracował w dziale controllingu, kierował działem finansowym, następnie objął funkcję Zastępcy Dyrektora Finansowego ds. Finansów Grupy Kapitałowej.
W 2005 roku został Dyrektorem Finansowym, Członkiem Zarządu a następnie Prokurentem w Zakładach Urządzeń Technicznych WAMAG S.A. należących do Grupy ZZM – KOPEX S.A.
Bezpośrednio przed objęciem stanowiska Członka Zarządu w Rafinerii Trzebinia S.A. Pan Mikołaj Wierzbicki nadzorował pion finansowy pełniąc obowiązki Zastępcy Dyrektora Finansowego, bezpośrednio podlegającego Wiceprezesowi Zarządu w Zakładach Remontowych Energetyki Katowice S.A.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN