Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Rafineria Trzebinia S.A. filarem polskiej gospodarki

28-11-2007  

​Wchodząca w skład Grupy Kapitałowej PKN ORLEN S.A. Rafineria Trzebinia znalazła się w gronie 18 laureatów rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2007


przygotowanego przez Puls Biznesu. Wśród firm w województwie małopolskim Spółka zdobyła najwięcej punktów i uplasowała się na pierwszej pozycji.
 
Ranking Filary Polskiej Gospodarki po raz czwarty nagradza i wyróżnia firmy z 17 regionów. Zestawienie promuje firmy, które wykazały odpowiednio wysokie wskaźniki ekonomiczne i zajmują szczególną pozycję z uwagi na skalę swojej działalności, wiarygodność i znaczenie dla lokalnej społeczności. Laureaci to firmy stabilne, gwarantujące zatrudnienie, wspierające lokalne inicjatywy i działające w sposób przejrzysty i uczciwy.
 
O wynikach rankingu zdecydowali czytelnicy Pulsu Biznesu, portalu pb.pl jak również pracownicy nominowanych firm, władze lokalne i mieszkańcy poszczególnych regionów oddając łącznie w tegorocznym głosowaniu ponad 25 tysięcy głosów.
 
Rafineria Trzebinia od ponad 100 lat rozwija się i inwestuje w nowoczesne technologie umacniając tym samym pozycję największego i najnowocześniejszego przedsiębiorstwa w Małopolsce. Spółka jest integralną częścią społeczności lokalnej dlatego obok działań biznesowych uwzględnia także ideę społecznej odpowiedzialności a tytuł Filar Polskiej Gospodarki dowodzi słuszności wybranej strategii.
 
Statuetkę Filarów Polskiej Gospodarki na uroczystej gali Pulsu Biznesu 26 listopada br. odebrał Piotr Prusakiewicz -Członek Zarządu Rafinerii Trzebinia S.A.
 
W imieniu Zarządu Spółki i pracowników dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na Rafinerię i tym samym przyczynili się do tego sukcesu.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN