Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Polski Rynek Biopaliw - Debata 2013 czyli VI Spotkanie Branży Petrochemicznej

08-04-2013  

​Rafineria Trzebinia jest głównym sponsorem organizowanej po raz kolejny Debaty dla przedsiębiorców, związanych z produkcją i obrotem biopaliwami i biokomponentami na polskim rynku.

Rafineria Trzebinia jest głównym sponsorem organizowanej po raz kolejny Debaty dla przedsiębiorców, związanych z produkcją i obrotem biopaliwami i biokomponentami na polskim rynku. VI Spotkanie Branży Petrochemicznej "Polski Rynek Biopaliw – Debata 2013" odbędzie się 11 kwietnia br. w zlokalizowanym nad Zalewem Zegrzyńskim Hotelu Windsor Palace & Conference Center w Jachrance. W Spotkaniu Branży Biopaliw udział wezmą przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji oraz eksperci związani z rynkiem biokomponentów.
Uczestnicy spotkania będą mieli okazję do rozmów z partnerami biznesowymi oraz udziału w konferencji, w trakcie której prowadzone są prelekcje i dyskusje dotykające najbardziej aktualnych kwestii związanych z prowadzeniem działalności w tym sektorze rynku paliw. Materiał dotyczący biopaliw III generacji zaprezentuje Dawid Berny – Szef Produkcji Biopaliw w Rafinerii Trzebinia. Jednym z uczestników debaty dotyczącej zmian w unijnej polityce wobec biopaliw i ich skutków dla przyszłości branży będzie Grzegorz Semerjak – Szef Technologii i Rozwoju w Rafinerii Trzebinia. Nie zabraknie też tematyki związanej z cenami surowców rolnych, Narodowym Celem Redukcyjnym czy programem certyfikacji.
Zaplanowane debaty stanowią doskonałe forum  wymiany doświadczeń krajowych producentów biopaliw jak i odbiorców tego produktu. Podczas spotkań ich uczestnicy pokuszą się nie tylko o podsumowanie roku funkcjonowania biopaliw na polskim rynku, ale także zaprezentują swoje prognozy na temat przyszłości tego segmentu.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN