Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Targi Ekologiczne POLEKO 2011

01-12-2011  

W dniach 22-25 listopada 2011 r. Rafineria Nafty Jedlicze S.A. uczestniczyła w XXIII edycji Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2011, odbywających się w Poznaniu. Głównym celem uczestnictwa w Targach było zaprezentowanie Spółki na tle podmiotów działających na rzecz ochrony środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem zagospodarowywania olejów przepracowanych/odpadowych i ich regeneracją do olejów bazowych, spełniających wszelkie normy jakościowe stawiane tym wyrobom.

Stoisko Rafinerii zwracało uwagę swoją kompozycją oraz architekturą zabudowy i zostało ocenione przez odwiedzających, jako bardzo wyraziście oddające temat przewodni udziału w Targach, czyli „Od odpadu do produktu”, a także dobrze odzwierciedlające działalność Spółki w zakresie recyklingu olejów przepracowanych/odpadowych.

Ekspozycję Rafinerii odwiedzili liczni goście, w tym m.in. przedstawiciele Ministerstwa Środowiska i innych instytucji państwowych, działających na rzecz ochrony środowiska. Była to również okazja do spotkania z kontrahentami Rafinerii, jej dostawcami olejów przepracowanych, przedstawicielami organizacji odzysku działających na terenie Polski, jak również z innymi osobami reprezentującymi szeroko pojęty rynek olejów przepracowanych/odpadowych.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN