Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Tereny inwestycyjne Jedlicze
Spółka ORLEN Południe  posiada atrakcyjną ofertę terenów pod inwestycje. Wstępnie wyodrębnione działki położone są na terenie zakładu produkcyjnego w Jedliczu. Charakteryzują się one atrakcyjną lokalizacją, dobrym skomunikowaniem z zewnętrznym systemem drogowym i kolejowym, odpowiednią powierzchnią pod projekty inwestycyjne o różnej wielkości oraz dostępnością podstawowych mediów. Inwestor może skorzystać z bardzo dobrze przygotowanego, uzbrojonego, oświetlonego i ogrodzonego terenu  pod zabudowę przemysłową o powierzchni łącznej około 4,57 ha.
 
Oferowane przez ORLEN Południe tereny inwestycyjne to dobrze przygotowane i korzystnie ulokowane działki inwestycyjne, które mogą być objęte, po spełnieniu odpowiednich wymogów, granicami Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSE).
 
 
 
pani Beata Słyś, szef projektu, radca prawny
tel.: +48 24 201 06 07
tel. kom.: +48 695 951 360
​pan Marek Kobak, dyrektor handlowy
tel.: +48 24 201 02 51
tel. kom.: +48 665 444 843
znajomość języka angielskiego 
 


 

STREFA I - niedostępna           STREFA II - 1,97 ha           STREFA III - 2,1 ha           STREFA IV - 0,5 ha

 
 
 
Zakład ORLEN Południe S.A. położony jest we wschodniej części miasta Jedlicze, które znajduje się w odległości 11 km na zachód od Krosna - jednego z najważniejszych i najlepiej rozwijających się ośrodków gospodarczych w pd-wsch. Polsce, w woj. podkarpackim. Miasto Jedlicze zamieszkuje ok. 7000 mieszkańców. Przy północnej granicy Zakładu przebiega trakcja kolejowa linii Jasło-Krosno-Sanok, nieopodal której w odległości kilkudziesięciu metrów występuje pojedyncza zabudowa o charakterze zagrodowym oraz użytki rolne i niewielki obszar leśny. Najbliższa zwarta zabudowa wiejska oddalona jest o blisko 1,5 km od terenu inwestycyjnego, w miejscowości Potok.
 
Oddziaływania na obszar Natura 2000: tereny inwestycyjne znajdują się w odległości ok. 700m od granicy specjalnego obszaru ochrony siedlisk „Jasiołka” oraz 5 km od specjalnego obszaru ochrony siedlisk „Wisłok Środkowy z Dopływami”. Inne obszary wchodzące w skład Natura 2000 znajdują się w większej odległości.
 
 

Marki Grupy ORLEN